Доставка питної води в офіс

Доставка питної води в офіс

сен 17, 2014

Імідж компанії складається з безлічі підрозділів, які необхідно постійно підтримувати в певному тонусі для того, щоб клієнти могли чітко усвідомлювати рівень корпоративної етики підприємства. Одним з виразно важливих моментів створення позитивного іміджу компанії буде оформлення постійних поставок очищеної питної води. Плюсів у такого рішення величезна кількість, тому керівникам компанії та працівникам відділу просування на цю тему однозначно варто задуматися.

Як говорять на Україні: «Найкраще вирішенню більшості проблем зі здоров`ям працівників компанії - доставка питної води до офісу». Здавалося б, така дрібниця, але є визначальною в налагодженні комунікації з потенційними партнерами або клієнтами. При наявності якісної води завжди буде готовою смачна кава або чай, яким можна поластувати гостя. Якщо для клієнта обов'язковим є очікування в черзі або на стійці рецепції, то запропонована склянка прохолодної води або все ті ж кава-чай в рази скоротять час очікування і підвищать настрій. В дизайн будь-якого офісу органічно вписується кулер, який стане джерелом високоякісної води очищеної для співробітників. Такий жест з боку начальства підлеглі напевно оцінять позитивно, так як забезпечення офісу якісною водою - це турбота про здоров'я співробітників, що дуже важливо в наш час. Навіть якщо не вдаватися в глобальні питання екології та зміни клімату, то якісна вода має величезний вплив на людський організм. Чим більше її буде випито протягом усього дня, тим якісніше буде і робочий процес. Цей факт може здатися дурістю, але повірте, що втрата води в організмі призводить не тільки до звичного почуття спраги через зневоднення, але й до дратівливості, головних болів, втрати концентрації та іншим проблемам, які можуть серйозно гальмувати роботу.

Можливість отримувати в необмежених кількостях якісну питну воду порадує співробітників будь-якого офісу. Тому керівництву варто якомога швидше задуматися про організацію доставки, яка дозволить забезпечити водою кожного працівника підприємства, тим більше, що обсяг замовлення необмежений, як і частота доставки. Обидва ці параметра встановлюються замовником в залежності від кількості персоналу та швидкості витрати води в кулерах і на кухні, якщо такі є.

Оставить комментарий