Львівський ринок нерухомості у деталях

Львівський ринок нерухомості у деталях

июль 25, 2015

«Місто лева» називають серед тих міст, для яких характерні найвищі ціни щодо придбання власного помешкання. Випереджують за цим критерієм Львів лише Київ та Одеса. Збираючись купити 1 кімнатну квартиру у Львові, важливо для початку назбирати потрібну суму або вивчити пропозиції ринку банківських послуг. Потім вже можна починати свої пошуки найбільш привабливого варіанту за особливостями планування помешкань та ціною, адже ринку нерухомості західноукраїнського міста є, що запропонувати покупцеві. До речі, саме однокімнатні квартири користуються найбільшим попитом, що відповідно впливає на цінову політику у цьому сегменті ринку. Водночас пропозицій саме елітних апартаментів у Львові майже немає, а якщо і є, то вони у більшості своїй уже зайняті.

За спостереженнями львівських ріелторів на duo.com.ua, найбільшим попитом у Львові користується нерухомість у Франківському районі, зокрема на вулицях Володимира Великого та Науковій. Популярним є й Шевченківський район, однак така популярність обумовлена близькістю будинків у ньому до центру міста.

Плануючи купівлю власного житла, проте поспішати не варто, навіть якщо вже знайшовся нібито найкращий варіант з тих, що ти вже бачив. Купувати помешкання – це дуже серйозна справа, яка потребує багато юридичних знань, певного фінансового внеску, та при цьому слід врахувати ще й моральне навантаження. Спростити процес купівлі можна лише, якщо звернутися за допомогою до досвідченого ріелтора чи до професійної агенції з нерухомості. Проте, обираючи потрібного фахівця, важливо надавати перевагу лише тим, хто має гарну репутацію на ринку. Про це в епоху інформаційних технологій досить просто дізнатися зі всесвітньої мережі, де на відповідних порталах такі ж клієнти діляться своїми враженнями від ріелторської допомоги.

Якщо говорити про сезони, коли варто купувати житло у Львові, то немає певних умов. Слід враховувати, що коли людині слід швидко продати свою нерухомість, то вона не звертає уваги на якісь обставини на ринку. У подібній ситуації може знаходитися і покупець, адже життєві обставини можуть змусити його шукати житло для купівлі чи хоча б оренди у якомога швидший спосіб. Вірити ж прогнозам щодо ситуації на ринку не доводиться, адже у сучасних умовах, що склалися на сьогодні в нашій країні, спрогнозувати щось надто складно. Вирішальним чинникам залишаються лише фінансові можливості покупця та життєві обставини.

За матеріалами duo.com.ua.

Оставить комментарий