Щоб куштувати персики зі свого дерева, слід ще зуміти їх виростити

Щоб куштувати персики зі свого дерева, слід ще зуміти їх виростити

июль 22, 2015

Персики – ті фрукти, що до смаку і дорослим, і дітям. Їхня солодка ніжна м’якоть не може залити байдужим, не говорячи вже й власне про смак. Проте перш, ніж їх куштувати, ще потрібно або купити кимось вирощені фрукти, або виростити персикове дерево самотужки в своєму саду. Саджанець його можна придбати в надійного постачальника – компанії «Будяк», сайт якої - budyak.net. Окрім персиків, в асортименті цього онлайнового магазина садівники без проблем знайдуть плодово-ягідні дерева, що досить скоро будуть давати гарний, а що найважливіше, смачний урожай.

Варто зважати, що персики потребують дбайливого ставлення. До того ж, не в кожному регіоні вони гарно ростуть та можуть дати багато плодів. Загалом персикове дерево можна посадити у тій місцевості, де росте та плодоносить виноград. Але особливі умови для такої культури все ж таки будуть необхідні.

Обираючи місце для висадки якісного саджанця персика, що за найкраще придбати через інтернет-магазин budyak.net, варто надати перевагу ділянку з середньо-суглинистим ґрунтом, де можна забезпечити потрібний волого- та повітрообмін. Окрім того, персики добре ростуть на чорноземах, збагачених гумусом. Також слід зважати, що персики – рослини з теплолюбних, а отже для них потрібна місцина,захищена від холодних вітрів.

Для посадки саджанців персики можна обрати і осінь, і весну. Проте висаджені восени вони краще приживаються, хоча різкі перепади температури взимку можуть суттєво нашкодити рослині. Деревця після посадки краще поливати у пристовбурні кола, що опісля варто мульчувати потрібним для цих цілей матеріалом. Весняна посадка потребує також обробки саджанців протигрибковими препаратами та засобами проти різноманітних шкідників. Варто обирати ті препарати, що рекомендуються досвідченими садівниками.

Персики люблять полив та ласі також до підживлення мінеральними й органічними добривами. Однак уперше поливати слід одразу після цвітіння. До того ж, тут можна піддобрити ґрунт азотними добривами, але не пізніше за 10-12 днів до дозрівання. А от після збирання врожаю, а ще краще восени додати до лунки ще й калійних та фосфорних добрив.

Вимогливість персикових дерев простежується й у його потребі в регулярній обрізці. Це допомагає не тільки з формуванням крони дерева, а й із розвитком рослини в цілому. Таким чином рослина поступово омолоджується, регулюється навантаження на неї врожаєм тощо.

За матеріалами budyak.net.

Оставить комментарий