Львів – місто мрії

Львів – місто мрії

авг 16, 2015

Серед багатьох міст, де варто оселитися в нашій країні, особливим статусом вирізняється Львів. Запорука того у загадковості, навіть магічності атмосфери на його вулицях, в його будівлях. Тут яскраво переплелися найвідоміші архітектурні стилі: ампір та ренесанс, бароко та готика тощо. Ароматний кофе, незабутній смак медової наливки, неперевершений шоколад – знов-таки ознаки Львова. Недивно, що багато хто не тільки з туристичною метою бажає побувати в західній столиці України. Немало людей вивчають ринок нерухомості цього міста, оцінюючи свої можливості для купівлі тут житла. При цьому, найбільше мають вразити ціни на квартири в новобудовах Львова, що можна побачити тут, адже вони доступні, без націнки посередників, якщо звернутися напряму до забудовника.

Фахівці вважають львівський ринок нерухомості найрозвинутішою галуззю. У цьому місті багато пропозицій щодо продажу житла в різних районах міста. Однак не завжди вдається знайти дійсно вигідні умови, якщо розглядати варіанти зі вторинного ринку. Інша справа, коли вирішуєш придивитися до первинного ринку нерухомості, де можна знайти пропозиції з перших рук. Саме такі умови продажу квартир у новобудовах пропонує у Львові компанія «БЕВЕР АЛЬЯНС». Ціни тут дійсно приваблюють, варто тільки побачити, скільки клієнтів сьогодні довіряють цій компанії.

Співробітники фірми «БЕВЕР АЛЬЯНС» пропонують потенційним фахівцям власної житлової площі не тільки вже готові до заселення квартири у зданих до експлуатації новобудовах, а й об’єкти, що нині на певній стадії будівництва, проте, де всі роботи йдуть за графіком, а отже, немає сумнівів, що зовсім скоро можна буде в’їхати до нової квартири із бажаним плануванням приміщень. До того ж, останні мають найбільш вигідні ціни, що не може не вражати.

Завдяки постійному контролю на різноманітних етапах будівництва будинків, де продаються квартири компанією «БЕВЕР АЛЬЯНС», тут можуть гарантувати якість виконаних робіт, готовність квартир до заселення тощо. Крім того, ціни на квартиру завжди фіксовані, що важливо для покупців. Водночас у деяких випадках можна навіть розраховувати на розтермінування та вигідні знижки. У комплексі такий підхід до продажу квартир гарантує чудові можливості придбати власне житло в одному з найчарівніших міст нашої країни. Слід тільки обрати ту з пропозиції, що найбільше відповідає твоїм очікуванням щодо житлової площі, яка має стати оселею для тебе та твоєї сім’ї.

За матеріалами bever.com.ua.