Дубинська чудотворна ікона Пресвятої Богородиці в Тернополі

Дубинська чудотворна ікона Пресвятої Богородиці в Тернополі

июль 01, 2014

Зараз Україна особливо потребує духовного захисту, емоційного сцілення. Суспільство важко захворіло. В часи коли країна страждає от війни та спалахів жорстокості, нам так потрібні чисті та святі образи. Одним з таких інструментів душевного сцілення виступає Дубинська чудотворна ікона Пресвятої Богородиці. Як повідомляють новини Тернополя, зараз цей символ добра та духовної чистоти знаходиться в місцевому храмі святого Пантелеймона – легендарного великомученика і шановного цілителя. 

Минулого тижня вклонитися святій іконі та помолитися за мир на Україні могли парафіяни та віруючі люди Тернопольського храму св. рівноапостольних Костянтина та Єлени. Архієпископ Нестор супроводив чудотворну святиню до іншої церкви після читання акафісту. Ікону урочисто перенесли до храму святого Пантелеймона. На церемонії було дуже багато людей, які вірять у цілющу силу святині. Дуже символічно, що великомученик Пантелеймон, на честь якого було названо місцевий храм, тепер буде сопровождать молитви до святої ікони. Хочется вірити, що вищі сили допоможуть людям та їхні молитви будуть почуті. Адже цього потребує уся Україна. Ми стомилися од війни та політичних суперечок. Нам потрібен мир та спокій на своїй землі.

Зараз ці образи добра та духовної сили дуже важливі для українців. Саме важкі часи перевірюють силу віри та правди. Переламні сторінки історіїї нашої країни гартують нас до нових перемог. Ми звикли до труднощів і наша сила в нездоланному переконанні ношої правди. Тому багато прихожан скористалися можливістю приступити до ікони та попросити захисту Богородиці для синів та дочок України, котрі зараз віддають життя за Батьківщину. Зробити це в храмі великомученика Пантелеймона можна буде до 6 липня кожного дня з восьмої години ранку та до двадцяти однієї години ночі.

Оставить комментарий