Інформація каталогу автозапчастин Авто.Про допоможе кожному покупцеві

Інформація каталогу автозапчастин Авто.Про допоможе кожному покупцеві

окт 15, 2018

Купівля нових автозапчастин - це те, що хвилює кожного автолюбителя. Незалежно від марки автомобіля, інтенсивності його експлуатації і віку, доводиться робити ремонт, що неминуче в принципі. Вирішується ця проблема різними способами. Найпопулярніші з них це: звернутися до офіційного дилера або вирішувати проблему своїми силами.

Розвиток електронної торгівлі і зростання популярності онлайн покупок дозволяє купувати найрізноманітніші товари в мережі. Автозапчастини, незважаючи на специфічність товару, також широко представлені на онлайн ресурсах. Одним з таких є торгова площадка https://avtopro.ua, яка вже є визнаним лідером у сфері електронної комерції запчастинами. Успіх компанії забезпечується продуманою системою продажів, одним з головних інструментів якої є віртуальний каталог, робота над яким тривала майже 20 років.

Фахівці, працюючи над створенням електронного каталогу, врахували всі особливості ринку авто деталей і труднощі в процесі їх підбору, з якими доводиться стикатися як фахівцям, так і звичайним автолюбителям.

Інформація каталогу автозапчастин Авто.Про допоможе кожному покупцеві - фото1

У чому полягає специфіка ринку автозапчастин і як їх ідентифікують

Всі автозапчастини забезпечуються спеціальними кодами. Вводить їх виробник з метою забезпечити зручний пошук і впорядкувати логістику. Інформація такого роду призначена в основному для дилерів, працівників бізнесу автозапчастин та СТО. Звичайний користувач не має доступу до кодів.

Спеціальні дилерські програми дозволяють на основі введення VIN-коду з сімнадцяти знаків, отримувати доступ до схем транспортних засобів і підбирати деталі до них. Цим займаються професійні менеджери, що володіють певними технічними знаннями.

Подібні програми проникають в мережу і стають доступними всім бажаючим, що зайняті пошуком автозапчастин. У такій ситуації можна вирішити проблему заміни деталей в обхід дилера, що багато хто і робить, але певні труднощі все ж не виключені. І вони такі:

  • Користувачі зіштовхуються зі складнощами перекладу, що пояснюється присутністю незнайомих технічних термінів і скорочень;
  • Вони розуміють, що вибір деталей зовсім неоднозначний, бо деякі з них мають до чотирьох кодів;
  • Ризикують зробити помилку і замовити не ту автозапчастин.

Інформація каталогу автозапчастин Авто.Про допоможе кожному покупцеві - фото2

Яка роль віртуального каталогу

Особливість нинішнього ринку в тому, що людям вже не подобається, коли їм щось нав'язують. Тому електронна торгівля росте небувалими темпами, випереджає найсміливіші прогнози. Покупці самі йдуть на ресурси, де знаходять потрібні їм автозапчастини. Роль електронного каталогу в тому, щоб виключити можливі труднощі в ідентифікації та мінімізувати помилки при виборі.

Власне дерево каталогу Avto.Pro складається з чотирьох кроків, що робить його зрозумілим всім, як професіоналам, так і любителям. Користувачі захищені від можливих помилок, а продавці впевнені в тому, що отримують вірну інформацію для відправки.

Видео

Оставить комментарий